Bizi Tanıyın

Mâye Design
Mâye Design, bir makine mühendisinin 2017 yılında hobi olarak başladığı faaliyetlerinin, 2019 yılında tescilli bir markaya dönüşmesi ile ortaya çıkmıştır.

Mâye Design’ın en büyük özelliği özgün tasarımlara yer vermesidir. Kişiye özel, sıra dışı ve patentli ürünler ile en özel günlerinizi hatırlanır kılmak temel amacımızdır. Bunun için tüm ürünlerimiz bol seçenekli hazırlanmıştır. Bu seçenekler ile her ürünü kendi zevkinize göre tasarlayarak tamamen sizi yansıtan ürünü oluşturabilir ve misafirlerinize en güzel hediyeyi sunabilirsiniz.

Ürünlerimizi tasarlarken görselliğin yanında, tüm ürünlerin kullanılabilir ve işlevsel olması önceliğimiz olmuştur. Bu yüzden sabunlarımız alkol içermeyen, yüksek gliserin oranlı, miswaxlarımız ve tüp hediyeliklerimiz mıknatıslı , badem şekerlerimiz yüksek kaliteli markalar ile hazırlanmıştır.

Mâye Design’ın özgünlüğü sorunlara analitik çözüm bulma çabasından kaynaklanıyor. Hayal edilen ürüne ulaşabilmek için mevcut imkânların ötesine geçip, gerektiğinde kalıp ve kutu tasarımı yaparak, gerektiğinde bilgisayar programı öğrenerek, gerektiğinde ise piyasadaki ürünleri amacı dışında kullanmak için tedarikçileri ikna ederek geldiğimiz noktada, artık biliyoruz ki imkânsız diye bir şey yoktur. Siz sadece hayal edin , hayal ettiğiniz her şeyi Mâye Design’da gerçeğe dönüştürmenin bir yolu mutlaka bulunur.  

Kişiye Özel Hediyelikler

Proje Ürünler

Doğum günü, yılbaşı, sevgililer günü, anneler ve babalar günü gibi özel günlerde sıra dışı ve eğlenceli hediye seçenekleri bu sayfada…

Sabit Kargo Ücreti

10 tl

99% Müşteri Memnuniyeti

Güvenli Ödeme

3D secure system

24/7 Whatsapp Desteği

Sizin Düşünceleriniz...

Beklediğime değdi. Çok güzel olmuş, elinize sağlık. Çok güzel görünüyorlar.
Ayşe Akyürek

Emel hanım merhaba. Ürünlerimi aldım çok cici olmuşlar. Tekrar teşekkür ederim, bir sonraki siparişte tekrar görüşmek üzere.
Nesrin Sertel

Merhaba, siparişlerim elime ulaştı, çok memnunum. İlk defa internetten sipariş verdim ama çok beğendim. Elinize emeğinize sağlık. Özellikle samimiyetiniz bana çok güven verdi, çok öpüyorum. Kolay gelsin.
Kerime Yılmaz

İlgi ve alakanız için çok teşekkür ederim,ellerinize, emeğinize sağlık…
Lara Altan

Günaydınlar, kargomu aldım. Çok güzel harika olmuşlar. Ellerinize sağlık. Çevreme de önereceğim sizi. Görüşmek üzere.
Ayfer Öztoprak

Emel Hanım merhaba. Siparişim bugün elime ulaştı. Görseldekiyle birebir ürün olması muazzam. Paket ve notunuzun güzelliği beni çok mutlu etti. Çook teşekkür ederim, emeğinize sağlık.
Saniye Yıldız

Abone olun

Yeni çıkan ürünlerimizden sizi haberdar edelim

Shopping cart